język Polski
Cieżkowice

 

 

życzenia
obrazek
Płatne staże i praca dla młodych
Płatne staże i praca dla młodych
Fundacja Rozwoju Kompetencji i Przedsiębiorczości PROAKTYWNI po raz siódmy i ostatni zaprasza do wzięcia udziału w projekcie stażowym realizowanym na terenie Tarnowa, powiatów: tarnowskiego, dąbrowskiego i brzeskiego. Prowadzimy nabór do projektu Młodzi Proaktywni, objętego Patronatem Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie. Udział jest bezpłatny!
więcej »

W Tarnowie przy ul. Krakowskiej 11 a działa Lokalna Pracownia Aktywności, zorganizowana przez Fundację Rozwoju Kompetencji i Przedsiębiorczości PROAKTYWNI. Wspieramy młodych ludzi w znalezieniu wymarzonej pracy i wspomagamy ich rozwój zawodowy. Uczestnicy naszego projektu mogą liczyć na płatne staże, a także wziąć udział w bezpłatnych warsztatach i szkoleniach. Zapraszamy osoby w wieku 18-29 lat, niepracujące, które nie uczą się w trybie dziennym (stacjonarnym).

Aby się zgłosić wystarczy wypełnić formularz aplikacyjny na stronie projektu mlodzi.fundacjaproaktywni.pl lub pojawić się w biurze Fundacji PROAKTYWNI, przy Krakowskiej 11 a (budynek Krakus III piętro), codziennie w godzinach 14.30-16.30. Tel: 579517630; 530593998
 
Do współpracy zapraszamy  wszystkich chętnych pracodawców. Udział w projekcie jest całkowicie bezpłatny!!! Bez potrzeby nawiązywania stosunku pracy, umożliwiamy firmom znalezienie, przeszkolenie i wypróbowanie przyszłego pracownika. Stażystę przyjmuje się na podstawie umowy zawartej z Fundacją. Pracodawca nie nawiązuje umowy ze stażystą. Nie jest to forma zatrudnienia w rozumieniu kodeksu pracy, a stażysta wciąż posiada status osoby biernej zawodowo.  Pracodawca, który chce pozyskać stażystę składa wniosek o przyjęcie takiej osoby (gotowy druk do pobrania na stronie projektu). Pracodawca ma wpływ na to, kto ma być u niego stażystą. Może określić wymagany poziom wykształcenia, umiejętności, albo sam wskazać kandydata: osobę bierną zawodowo z imienia i nazwiska. Pracodawca nie ponosi żadnych kosztów (staż w całości jest finansowany ze środków projektu).
 
Zespół Fundacji Rozwoju Kompetencji i Przedsiębiorczości PROAKTYWNI
Lokalna Pracownia Aktywności,  ul. Krakowska 11 a, 33-100 Tarnów
Tel: 579 517 630; 530 593 998
 
« schowaj
Ogłoszenie o naborze pracownika
Ogłoszenie o naborze pracownika
Ogłoszenie o naborze pracownika na stanowisko Specjalista ds. wdrażania SRL
więcej »

 Miejsce: Biuro Lokalna Grupa Działania Dunajec-Biała,

Zakliczyn ul. Browarki 7, 32-840 Zakliczyn

I. WYMAGANIA:
1. Wykształcenie wyższe
2. Doświadczenie - co najmniej 1 – roczne doświadczenie w pracy
3. Umiejętności:

WYMAGANE:
- wykształcenie wyższe  
- dobra obsługa komputera: MS Office (Word, Excel, Power Point) 
- znajomość tematyki z zakresu Funduszy i Programów UE
- znajomość tematyki LEADER, PROW 2007-2013 i PROW 2014-2020
- znajomość LSR
- umiejętności analityczne, rachunkowe, obowiązkowość, rzetelność, wnikliwość, uczciwość, terminowość, odpowiedzialność komunikatywność
- dobra organizacja pracy i samodzielność w inicjowaniu i prowadzeniu projektów,
- prawo jazdy kat. B.
 
POŻĄDANE:
- znajomość drugiego języka obcego, 
- studia podyplomowe lub odbyte kursy z zakresu funduszy unijnych i administracji publicznej,
- umiejętność tworzenia i redagowania tekstów pisemnych,
- własna inicjatywa i zaangażowanie,
- odbyty staż w obszarze funduszy zewnętrznych.
 
« schowaj
Zabawa Andrzejkowa w Jastrzębi
Zabawa Andrzejkowa w Jastrzębi
więcej »

 

 

 

 

 Dom Kultury w Jastrzębi zaprasza na Zabawę Andrzejkową.

25 listopada 2017 r. (sobota) godz. 19.00
Dom Kultury w Jastrzębi

Wstęp – 25 zł/os.

Dobrą atmosferę zapewni zespół OKTAWA. Organizatorzy zapewniają ciepłe danie, kawę, herbatę, ciastko. 

Super zabawa i wspaniała atmosfera – GWARANTOWANE!
 
 
 
« schowaj
Zapraszamy na koncert w Ratuszu
Zapraszamy na koncert w Ratuszu
więcej »
 
 
 
 
 
 
 
 
Centrum Kultury i Promocji Gminy Ciężkowice zaprasza na koncert.

24 listopada 2017 r. (piątek) godz. 18.00
 
Sala widowiskowa - Ratusz Ciężkowice

 

Na scenie wystąpi Wojciech Witek oraz gościnnie Maria Miłkowska i Magdalena Tabaszewska - uczestniczki warsztatów muzycznych prowadzonych przy CKiPG.

ZAPRASZAMY SERDECZNIE !
 
 Wojciech Witek - ukończył z wyróżnieniem Akademię Muzyczną w Krakowie w klasie altówki   dr Jacka Dumanowskiego. Od 2008 roku na stałe związany z Orkiestrą Akademii   Beethovenowskiej. Występował w najsłynniejszych salach koncertowych m.in. Musikverein w   Wiedniu, Gewandhaus w Lipsku, Is Sanat w Stambule czy Wielka Hala Ludowa w Pekinie.   Wielokrotnie uczestniczył w renomowanych festiwalach: Festiwal Muzyki Polskiej w Moskwie,   Wielkanocny Festiwal Ludwiga van Beethovena, Chopin i jego Europa, Festiwal Muzyki   Filmowej w Krakowie. Jego zainteresowania obejmują także wykonawstwo historyczne na kopii   instrumentu z XVIII wieku. Koncertował  z kilkoma zespołami muzyki dawnej m.in. Capella   Cracoviensis czy Il Giardino d’Amore. Jako muzyk sesyjny nagrywał muzykę filmową, jazzową i   rozrywkową. Wraz z Nikola Kołodziejczyk Orchestra nagrał płytę „Chord Nation”, która     otrzymała nagrodę Fryderyka w 2015 roku. Członek akademii fonograficznej ZPAV. Od 2008   roku prowadzi działalność pedagogiczną w Centrum Kultury i Promocji Gminy Ciężkowice. Od   2016 roku współpracuje z Młodzieżową Orkiestrą Kameralną Nor 59 z Oslo dzieląc się swoim   doświadczeniem z młodymi muzykami.
« schowaj
Obchody Święta Niepodległości
Obchody Święta Niepodległości
Burmistrz Gminy Ciężkowice Zbigniew Jurkiewicz zaprasza na obchody Święta Niepodległości 11 listopada 2017 r. – Gmina Ciężkowice
więcej »


godz. 8:30

– zbiórka uczestników uroczystości oraz pocztów sztandarowych przy Urzędzie Gminy w Ciężkowicach
– złożenie wiązanek okolicznościowych pod Pomnikiem Ofiar Okupacji Hitlerowskiej lat 1939 – 1945 oraz Terroru NKWD i UB lat 1945-1956

godz. 9:00
– Uroczysta Msza Święte w Sanktuarium Pana Jezusa Miłosiernego w Ciężkowicach

godz. 14:30
V Marsz Niepodległości
– zbiórka uczestników marszu przy Muzeum Przyrodniczym im. K. W. Tomków w Ciężkowicach
– przemarsz w kierunku Kąśnej Dolnej do Dworku Ignacego Jana Paderewskiego w Kąśnej Dolnej
– złożenie wiązanek okolicznościowych pod pomnikiem Ignacego Jana Paderewskiego

godz. 16.00

„Spotkajmy się u Paderewskiego” – wieczór z historią i pieśnią patriotyczną
Gość honorowy Płk Jerzy Pertkiewicz - żołnierz Armii Krajowej, pułkownik w stanie spoczynku, harcmistrz i Harcerz Rzeczypospolitej, kawaler Krzyża Srebrnego Orderu Wojennego Virtuti Militari
 

« schowaj
Kipszna - wieś z historią
Kipszna - wieś z historią
więcej »

 

 

 

 

 

Dofinansowano ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu Dom Kultury+ Inicjatywy lokalne 2017

Projekt pod nazwą "Pokoleniami dla pokoleń" polegał na uzupełnieniu współczesnych wydarzeń i faktów z życia wsi w istniejących księgach pamiątkowych miejscowości – nieuzupełnianych od paru lat. Ożywiono w ten sposób na nowo tradycję pisania Kroniki Wsi. W ramach projektu dzieci odnajdywały stare fotografie i opisy wydarzeń z przeszłości. Istniejące zasoby zostały przepisane, zeskanowane, i wydane w formie nowej księgi pamiątkowej. Księga zawiera treści istniejących już ksiąg, ale też została uzupełniona o aktualne wydarzenia i fotografie. Kronika została udostępniona w formie PDF w internetowej encyklopedii Ciężkowic. W podsumowaniu projektu 22 października br. - na spotkaniu integracyjnym, przedstawiono prezentację multimedialną, wystąpiły dzieci oraz otwarto wystawę fotograficzną. Wystawę stanowiły współczesne i historyczne zdjęcia miejscowości. Ponadto na finałowym spotkaniu przedstawiono przygotowane materiały do specjalnej karty w nowej księdze dotyczące potraw lokalnych w tym pierogi kipszniejskie (nagrodzone w konkursach kulinarnych) – odbyły się też międzypokoleniowe warsztaty kulinarne.

Projekt pt."Pokoleniami dla pokoleń" zrealizowany został ze środków projektu Centrum Kultury i Promocji Gminy Ciężkowice - "Skrzynia pełna talentów" w ramach programu pod nazwą Dom Kultury+ Narodowego Centrum Kultury w Warszawie. 
(B.K)
 
« schowaj
Bezpłatne konsultacje dla mieszkańców Gminy Ciężkowice na temat możliwości pozyskiwania środków unijnych
Bezpłatne konsultacje dla mieszkańców Gminy Ciężkowice na temat możliwości pozyskiwania środków unijnych
Burmistrz Gminy Ciężkowice, wspólnie z Urzędem Marszałkowskim Województwa Małopolskiego zapraszają mieszkańców Gminy zainteresowanych pozyskiwaniem dotacji unijnych na konsultacje z pracownikiem Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich.
więcej »

Dyżur konsultanta odbędzie się w Urzędzie Gminy, w piątek 24 listopada 2017r. w godzinach od 9:00 do 11:30. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych pozyskiwaniem środków na otwarcie lub rozwój działalności gospodarczej oraz w celu uzyskania informacji na temat możliwości ubiegania się o wsparcie w interesujących obszarach, w ramach perspektywy finansowej na lata 2014-2020.

Punkt Informacyjny Funduszach Europejskich w Tarnowie działa w strukturze Departamentu Zarządzania Programami Operacyjnymi Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego. Zainteresowanych zapraszamy również do siedziby Punktu w Tarnowie, ul. Wałowa 37.

« schowaj
Piesek szuka domu
Piesek szuka domu
Poszukujemy osoby dobrego serca, która przygarnie i zaopiekuje się psem rasy mieszanej. Spokojny, towarzyski. Będzie wiernym przyjacielem. Szczegółowych informacji udzielamy w Urzędzie Gminy w Ciężkowicach w godzinach od 7.00 do 15.00, pod numerem telefonu (14) 6285830
więcej »

 

 

 

« schowaj
Kalendarz wydarzeń

Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd
Najbliższe wydarzenia

Kontakt
Facebook
Zarządzanie kryzysowe
Rewitalizacja
Śmieci
Nieruchomości - ogłoszenia
Pogórzański Jarmark
Muzeum przyrodnicze
Wokół Rezerwatu Skamieniałe Miasto
Zostrań odkrywcą
Encyklopedia Ciężkowic
Obywatel_gov_pl
WKU Tarnów
Kącik  Przedsiębiorcy
Powietrze
FIO
Fundacja Społeczna PROGRES
WFOŚ
Strona wykorzystuje cookie w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.