Cieżkowice

Kodeks etyki

 

Mając na względzie dążenie do ciągłego doskonalenia sposobów wykonywania zadań publicznych, podniesienie jakości pracy oraz zwiększenie zaufania społeczeństwa do administracji publicznej, ustanawia się Kodeks Etyki Pracowników Samorządowych Urzędu Gminy Ciężkowice.

Niniejszy Kodeks oparty jest na podstawowych i uniwersalnych wartościach: uczciwości, sprawiedliwości, szacunku, prawdzie, godności i lojalności. Jest zbiorem zasad dobrej praktyki administracyjnej i wartości etycznych, określających sposób postępowania i zachowania pracowników Urzędu Gminy Ciężkowice na rzecz realizacji zadań publicznych.

Celem stosowania Kodeksu jest wzmacnianie postawy etycznej pracowników, profesjonalne i  skuteczne załatwianie spraw administracyjnych przez Urząd Gminy Ciężkowice oraz urzeczywistnianie wizji uczciwej, otwartej, przyjaznej i nowoczesnej administracji.

 

Kodeks etyki [pobierz]

 

Kontakt
Facebook

Wybory 2021
NSP2021
Zarządzanie kryzysowe
Transmisja online z obrad Rady Miejskiej w Ciężkowicach
Koronawirus
Gospodarka odpadami
Konsultacje Społeczne
Nieruchomości - ogłoszenia
Muzeum przyrodnicze
Wokół Rezerwatu Skamieniałe Miasto
Zostrań odkrywcą
Encyklopedia Ciężkowic
Obywatel_gov_pl
STUDIUM
WFOS KRAKÓW
Spacerki po Tarnowie, Zalipiu, Skamieniałym Mieście

 

Strona wykorzystuje cookie w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.