100-lecie niepodległości

TKKF „POGÓRZE”

W wyniku społecznej inicjatywy w dniu 4 maja 2006 roku na Zebraniu Członków Założycieli została podjęta uchwała w sprawie założenia Ogniska Towarzystwa Krzewienia Kultury Fizycznej „POGÓRZE” w Ciężkowicach.

Powołanie do życia stowarzyszenia tego typu związane było z obserwowanym w środowisku zapotrzebowaniem na aktywne formy wypoczynku, które do tej pory nie znalazły możliwości realizacji z uwagi na brak odpowiedniej infrastruktury.

Działalność TKKF „POGÓRZE” nastawiona jest na rozwój kultury fizycznej, upowszechnianie rekreacji ruchowej oraz innych form aktywnego wypoczynku wśród osób starszych, dorosłych, młodzieży, dzieci i osób niepełnosprawnych, jak również tworzenie dogodnych warunków do ich realizacji.

 

Oficjalna Strona TKKF „POGÓRZE”

Kontakt
Facebook
Zarządzanie kryzysowe
Wybory Samorządowe 2018
Zrównoważony rozwój..
Nieruchomości - ogłoszenia

 

Rewitalizacja
Śmieci
Pogórzański Jarmark
Muzeum przyrodnicze
Wokół Rezerwatu Skamieniałe Miasto
Zostrań odkrywcą
Encyklopedia Ciężkowic
Obywatel_gov_pl
WKU Tarnów
Kącik  Przedsiębiorcy
FIO
Fundacja Społeczna PROGRES
WFOŚ
Powietrze Ciężkowice
Sportowy turniej
Strona wykorzystuje cookie w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.