Cieżkowice

TKKF „POGÓRZE”

W wyniku społecznej inicjatywy w dniu 4 maja 2006 roku na Zebraniu Członków Założycieli została podjęta uchwała w sprawie założenia Ogniska Towarzystwa Krzewienia Kultury Fizycznej „POGÓRZE” w Ciężkowicach.

Powołanie do życia stowarzyszenia tego typu związane było z obserwowanym w środowisku zapotrzebowaniem na aktywne formy wypoczynku, które do tej pory nie znalazły możliwości realizacji z uwagi na brak odpowiedniej infrastruktury.

Działalność TKKF „POGÓRZE” nastawiona jest na rozwój kultury fizycznej, upowszechnianie rekreacji ruchowej oraz innych form aktywnego wypoczynku wśród osób starszych, dorosłych, młodzieży, dzieci i osób niepełnosprawnych, jak również tworzenie dogodnych warunków do ich realizacji.

 

Oficjalna Strona TKKF „POGÓRZE”

nabór kandydata ekodoradca

Kontakt
Facebook
Wybory 2021
NSP2021
Zarządzanie kryzysowe
Transmisja online z obrad Rady Miejskiej w Ciężkowicach
Koronawirus
Gospodarka odpadami
Nieruchomości - ogłoszenia
Obywatel_gov_pl
WFOS KRAKÓW

 

Strona wykorzystuje cookie w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.