Cieżkowice

Scena Młodych

Koncert pod nazwą „Scena Młodych” zorganizowany przez Centrum Kultury i Promocji Gminy Ciężkowice był pierwszą imprezą, na której szerszej publiczności zaprezentowali się uczestnicy warsztatów muzycznych. Koncert ten, który w zamierzeniu ma stać się wydarzeniem cyklicznym, odbył się w kwietniu 2014 roku w Muzeum Przyrodniczym w Ciężkowicach.

Na koncercie zaprezentowali się uczestnicy „Zimowych warsztatów muzycznych”, którzy w czasie ferii uczęszczali na zajęcia,
w specjalnie dla nich przygotowanym studiu muzycznym - na ten cel zaadaptowane zostało pomieszczenie w amfiteatrze, wyciszone
i zaopatrzone w niezbędne sprzęty i instrumenty.

Pierwszy koncert „Scena Młodych” pozostawił po sobie wiele pozytywnej energii i udowodnił, że w młodych ludziach drzemie ogromna pasja i potencjał, który warto wykorzystać.

 

   

 

nabór kandydata ekodoradca

Kontakt
Facebook
Wybory 2021
NSP2021
Zarządzanie kryzysowe
Transmisja online z obrad Rady Miejskiej w Ciężkowicach
Koronawirus
Gospodarka odpadami
Nieruchomości - ogłoszenia
Obywatel_gov_pl
WFOS KRAKÓW

 

Strona wykorzystuje cookie w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.