Cieżkowice

Pogórzański Jarmark Artystów i Rękodzielników

Szanowni Państwo,

Centrum Kultury i Promocji Gminy Ciężkowice zaprasza do wzięcia udziału w XVII Pogórzańskim Jarmarku Artystów i Rękodzielników - kolejnej edycji imprezy promującej sztukę ludową regionu, pogórzańskie tradycje i obrzędy, ginące zawody, kuchnię i ekologiczne produkty lokalne a także ofertę turystyczną Pogórza. Jarmark odbędzie się w dniu 22 lipca 2018 r. w Ciężkowicach (Amfiteatr letni, ul. Parkowa).

Zapraszamy do bezpłatnego zaprezentowania swojej oferty podczas tegorocznej edycji Jarmarku, który stwarza dla Państwa możliwość dotarcia do szerokiego grona odbiorców i potencjalnych klientów, a przede wszystkim do zaprezentowania swoich unikatowych wyrobów. Wzorem lat ubiegłych, podczas Jarmarku odbywać się będzie szereg imprez towarzyszących, takich jak warsztaty kulinarne, prezentacje certyfikowanej żywności, konkursy i zabawy dla dzieci oraz muzyczne występy artystyczne.

Celem potwierdzenia swojej obecności, prosimy o wypełnienie i odesłanie na nasz adres korespondencyjny: Centrum Kultury i Promocji Gminy Ciężkowice, ul. Rynek 1, 33-190 Ciężkowice; lub e-mail: ckultury@ciezkowice.pl, Formularza Zgłoszeniowego oraz podpisanie zawartego w nim Oświadczenia oraz Zgody na przetwarzanie danych osobowych i wizerunku.

Termin nadsyłania zgłoszeń to 6 lipca 2018 r.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY.PDF

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY.DOC                                                        

 

Przypominamy!

Przedmiotem jarmarku są wyroby rękodzieła, rękodzieła ludowego, przedmioty twórczości artystycznej, przedmioty oryginalne własne lub powierzone. Podczas jarmarku NIE MOGĄ być wystawiane towary przemysłowe, będące efektem masowej produkcji. (Organizator zastrzega sobie prawo zamknięcia stoiska w przypadku nie spełnienia tego warunku).

 


 

Kontakt
Facebook
Zarządzanie kryzysowe
Wyborywybory do Europarlamentu 2019
Zrównoważony rozwój..
Nieruchomości - ogłoszenia

 

Rewitalizacja
Śmieci
Pogórzański Jarmark
Muzeum przyrodnicze
Wokół Rezerwatu Skamieniałe Miasto
Zostrań odkrywcą
Encyklopedia Ciężkowic
Obywatel_gov_pl
Strona wykorzystuje cookie w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.