język Polski
Cieżkowice

Pogórzański Jarmark Artystów i Rękodzielników

Centrum Kultury i Promocji Gminy Ciężkowice chcąc popularyzować wśród społeczeństwa pamięć i wiedzę o dawnych, a ginących dziś zawodach, unikalności sztuki ludowej, dawnych tradycjach i smaku potraw regionalnych, serdecznie zaprasza na XVI Pogórzański Jarmark Artystów i Rękodzielników, który w tym roku odbędzie się 16 lipca na terenie Amfiteatru letniego w Ciężkowicach (ul. Parkowa).

Niech możliwość zaprezentowania szerokiemu gronu odbiorców Państwa wyrobów, przekona do przyjazdu do magicznych Ciężkowic. Zapraszamy do bezpłatnego zaprezentowania swojej oferty podczas tegorocznej edycji Pogórzańskiego Jarmarku Artystów i Rękodzielników. W celu potwierdzenia swojej obecności na Pogórzańskim Jarmarku Artystów i Rękodzielników prosimy o wypełnienie i odesłanie na nasz adres korespondencyjny: Centrum Kultury i Promocji Gminy Ciężkowice, ul. Rynek 1, 33-190 Ciężkowice; lub e-mail: ckultury@ciezkowice.pl, Formularza Zgłoszeniowego (do pobrania poniżej) oraz podpisanie zawartego w nim Oświadczenia. Termin nadsyłania zgłoszeń to 30 czerwca 2016 r.

 

Drodzy wystawcy!

XVI Pogórzański Jarmark Artystów i Rękodzielników rozpoczynamy w tym roku o godz.15.30.

Do godz 14.30 będzie istniała możliwość wjechania na plac, celem rozładunku stoisk i asortymentu. Po godz. 14.30 plac zostanie zamknięty dla samochodów osobowych.

W razie pytań proszę o kontakt 14 65 10 038.

Przypominamy!

Przedmiotem jarmarku są wyroby rękodzieła, rękodzieła ludowego, przedmioty twórczości artystycznej, przedmioty oryginalne własne lub powierzone. Podczas jarmarku NIE MOGĄ być wystawiane towary przemysłowe, będące efektem masowej produkcji. (Organizator zastrzega sobie prawo zamknięcia stoiska w przypadku nie spełnienia tego warunku).Formularz Zgłoszeniowy.doc

Formularz Zgłoszeniowy.pdf


 


 

Kontakt
Facebook
Zarządzanie kryzysowe

 

Wybory Samorządowe 2018
Rewitalizacja
Śmieci
Nieruchomości - ogłoszenia
Pogórzański Jarmark
Muzeum przyrodnicze
Wokół Rezerwatu Skamieniałe Miasto
Zostrań odkrywcą
Encyklopedia Ciężkowic
Obywatel_gov_pl
WKU Tarnów
Kącik  Przedsiębiorcy
FIO
Fundacja Społeczna PROGRES
WFOŚ
Powietrze Ciężkowice
Strona wykorzystuje cookie w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.