Cieżkowice

Pogórzański Jarmark Artystów i Rękodzielników

 

Szanowni Wystawcy,

Startujemy o godzinie 15.00. Dojazd do placu do godz. 14.30.

 

Szanowni Państwo,

Centrum Kultury i Promocji Gminy Ciężkowice zaprasza do wzięcia udziału w XVIII Pogórzańskim Jarmarku Artystów i Rękodzielników, którego celem jest promocja sztuki ludowej, obrzędów i tradycji pogórzańskich. To już kolejna edycja imprezy promującej nasz region, bogaty w tradycje, folklor, aromatyczną kuchnię a przede wszystkim unikalne rękodzieło. Jarmark odbędzie się w dniu 14 lipca 2019 r. w Ciężkowicach (Amfiteatr letni, ul. Parkowa).

Zapraszamy do bezpłatnego zaprezentowania swojej oferty podczas tegorocznego Jarmarku, który daje Państwu możliwość zaprezentowania swoich oryginalnych wyrobów szerokiemu gronu odbiorców i potencjalnych klientów.

Celem potwierdzenia swojej obecności, prosimy o wypełnienie i odesłanie na nasz adres korespondencyjny: Centrum Kultury i Promocji Gminy Ciężkowice, ul. Rynek 1, 33-190 Ciężkowice; lub e-mail: ckultury@ciezkowice.pl, Formularza Zgłoszeniowego, podpisanie zawartego w nim Oświadczenia oraz Zgody na przetwarzanie danych osobowych i wizerunku.

Termin nadsyłania zgłoszeń to 1 lipca 2019 r.

Formularz.doc

Formularz.pdf

Kontakt
Facebook
Zarządzanie kryzysowe
Wybory prezydenckie 2020
Transmisja online z obrad Rady Miejskiej w Ciężkowicach
Gospodarka odpadami
Powszechny spis rolny 2020
Nieruchomości - ogłoszenia
Muzeum przyrodnicze
Wokół Rezerwatu Skamieniałe Miasto
Zostrań odkrywcą
Encyklopedia Ciężkowic
Obywatel_gov_pl
STUDIUM

 

WFOS KRAKÓW
Spacerki po Tarnowie, Zalipiu, Skamieniałym Mieście

Centrum Usług Wspólnych
Strona wykorzystuje cookie w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.