Cieżkowice

ZOSTAŃ W DOMU - AKTYWNY SENIOR W DOMU

W związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem zakażeń koronawirusem, została podjęta decyzja o zawieszeniu działalności  Klubu Senior+ w Gminie Ciężkowice.

Osoby starsze należą do grupy szczególnie zagrożonej zakażeniem ze względu na wiek, stan zdrowia i inne okoliczności, które powodują obniżenie odporności.

 Mając na uwadze Wasze zdrowie drodzy Seniorzy przypominamy „zostańcie w domu”.

W związku z tym, że zajęcia nie mogą się odbywać, wychodząc naprzeciw potrzebom seniorów,  poniżej przedstawiono zbiór propozycji zajęć dostępnych online.

 

"Aktywny senior w domu" - Program profilaktyczny Krajowej Izby Fizjoterapeutów i Ministerstwa Zdrowia. Ćwiczenia będą publikowane na specjalnej stronie fizjoterapiaporusza.pl oraz na YouTubie Ministerstwa Zdrowia. Cała seria kilkunastu filmów jest dostępna dla każdego i bezpłatnie.

https://fizjoterapiaporusza.pl

 

 

Cyberbezpieczeńtwo w sieci– cykl warsztatów online 

Warszataty są dostępne online na YouTube Fundacji OPUTW

https://www.youtube.com/watch?v=4UV-K_ZXRtA

 

Cyberbezpieczenstwowsieci - Poradnik do pobrania. Poradnik Fundacji „Ogólnopolskie Porozumienie Uniwersytetów Trzeciego Wieku"

https://das.mpips.gov.pl/source/2020/Cyberbezpieczenstwowsieci.pdf

 

Platforma dla Seniorów - ABCsenior.com uruchomiona przez Krajowy Instytut Gospodarki Senioralnej 

Ważnym elementem portalu jest forum „porozmawiaj ze mną” oraz porady psychologów, a także możliwość rozmów z psychologiem online lub przez telefon. Znajdziemy tam także zbiór wirtualnych wycieczek po muzeach, parkach oraz spektakle teatralne i multimedialne zajęcia.

https://abcsenior.com

 
Spis rolny 2020

Kontakt
Facebook
Zarządzanie kryzysowe
Transmisja online z obrad Rady Miejskiej w Ciężkowicach
Gospodarka odpadami
Powszechny spis rolny 2020
Nieruchomości - ogłoszenia
Muzeum przyrodnicze
Wokół Rezerwatu Skamieniałe Miasto
Zostrań odkrywcą
Encyklopedia Ciężkowic
Obywatel_gov_pl
STUDIUM

 

WFOS KRAKÓW
Spacerki po Tarnowie, Zalipiu, Skamieniałym Mieście

Centrum Usług Wspólnych
Strona wykorzystuje cookie w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.