Cieżkowice

Zdalna Szkoła - wsparcie Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej w systemie kształcenia zdalnego

Gmina Ciężkowice realizuje projekt „Zdalna Szkoła – wsparcie Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej w systemie kształcenia zdalnego”.

Tytuł projektu: „Zdalna Szkoła – wsparcie Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej w systemie kształcenia zdalnego”.

Opis: Projekt polega na zakupie 30 komputerów przenośnych dla nauczycieli i uczniów 9 szkół podstawowych z terenu Gminy Ciężkowice. Pozwoli to na zwiększenie poziomu dostępności do usług szerokopasmowych dla uczniów placówek oraz ułatwi proces kształcenia na odległość. 

Lokalizacja: Projekt realizowany jest na terenie Gminy Ciężkowice

Okres realizacji:  15.04.2020 - 15.10.2020

Wartość projektu: 69 999,90 zł

Wydatki kwalifikowalne: 69 999,90 zł

Dofinansowanie: 69 999,90 zł (słownie: sześćdziesiąt dziewięć tysięcy dziewięćset dziewięćdziesiąt dziewięć złotych dziewięćdziesiąt groszy 90/100) tj. 100% kosztów kwalifikowalnych

Źródło dofinansowania: ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020 

Osi Priorytetowej nr I „Powszechny dostęp do szybkiego Internetu”

działania 1. 1: „Wyeliminowanie terytorialnych różnic w możliwości dostępu do szerokopasmowego internetu o wysokich przepustowościach”

 

nabór kandydata ekodoradca

Kontakt
Facebook
Wybory 2021
NSP2021
Zarządzanie kryzysowe
Transmisja online z obrad Rady Miejskiej w Ciężkowicach
Koronawirus
Gospodarka odpadami
Nieruchomości - ogłoszenia
Obywatel_gov_pl
WFOS KRAKÓW

 

Strona wykorzystuje cookie w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.