Cieżkowice

Wsparcie finansowe gmin z przeznaczeniem dla jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu województwa małopolskiego na zakup samochodów w 2020 r

Gmina Ciężkowice  pozyskała środki na zakup samochodu ratowniczo-gaśniczego średniego dla OSP Ciężkowice w ramach programu: „Wsparcie finansowe gmin z przeznaczeniem dla jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu województwa małopolskiego na zakup samochodów w 2020 r.”
Zadanie współfinansowane ze środków Województwa Małopolskiego w kwocie 40 000,00 zł na podstawie umowy nr II/187/RO/1952/20 z dnia 17 września 2020 r. zawartej pomiędzy Województwem Małopolskim, a Gminą Ciężkowice w sprawie udzielenia pomocy finansowej w 2020 roku z budżetu Województwa Małopolskiego na zapewnienie gotowości bojowej poprzez zakup samochodu pożarniczego.

nabór kandydata ekodoradca

Kontakt
Facebook
Wybory 2021
NSP2021
Zarządzanie kryzysowe
Transmisja online z obrad Rady Miejskiej w Ciężkowicach
Koronawirus
Gospodarka odpadami
Nieruchomości - ogłoszenia
Obywatel_gov_pl
WFOS KRAKÓW

 

Strona wykorzystuje cookie w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.