Cieżkowice

Zakończenie warsztatów rękodzielniczych

21.08.2020

Warsztaty tematyczne realizowane w ramach projektu Bractwa Kurkowego w Ciężkowicach pt. „Wielu ludzi, jedna historia” czyli młode pokolenie na tropie przodków zakończyły się. Za nami trzy tygodnie spotkań organizowanych w trzech różnych miejscach – wszystko dla sprawnej organizacji zajęć a przede wszystkim bezpieczeństwa uczestników oraz spełnienia wszystkich wymogów sanitarnych, obecnie obowiązujących. 

Warsztaty kulinarne odbyły się w siedzibie Stowarzyszenia „Cieszko”, gdzie uczestnicy mieli sposobność skorzystać z profesjonalnie wyposażonej kuchni a przede wszystkim pracowali na dużej sali (jadalni), gdzie mogli zachować bezpieczne odległości. Zapachem miodu i wosku wypełniły się sale ciężkowickiego Ratusza, gdzie odbywały się warsztaty pszczelarskie. Naprzemiennie do warsztatów pszczelarskich odbywały się zajęcia z garncarstwa a stukot klocków dało się słyszeć w Sali konferencyjnej Muzeum Przyrodniczego, gdzie zawitała koronka klockowa. Ach co to był za maraton – grup, zajęć, zdjęć, poczęstunków. Czasami zapominaliśmy jaki dziś dzień oraz kto i gdzie się spotyka. Udało się jednak! Wszystkie zajęcia się odbyły! Nie daliśmy się wirusowi!

Zapraszamy do obejrzenia relacji fotograficznej.

  


 „Wielu ludzi, jedna historia” czyli młode pokolenie na tropie przodków – to projekt realizowany przez Bractwo Kurkowe w Ciężkowicach.

Projekt realizowany jest z Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich na lata 2014 – 2020, Priorytet 2 Aktywne społeczeństwo, Kierunek działania 1.Aktywizacja obywateli w sprawach wspólnotowych.

Sfinansowano przez Narodowy Instytut Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich na lata 2014 – 2020

nabór kandydata ekodoradca

Kontakt
Facebook
Wybory 2021
NSP2021
Zarządzanie kryzysowe
Transmisja online z obrad Rady Miejskiej w Ciężkowicach
Koronawirus
Gospodarka odpadami
Nieruchomości - ogłoszenia
Obywatel_gov_pl
WFOS KRAKÓW

 

Strona wykorzystuje cookie w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.