Cieżkowice

Budowa placu zabaw w Ciężkowicach

 

Publiczne Przedszkole w Ciężkowicach z nowym placem zabaw.

Dzięki zaangażowaniu oraz staraniom jakie poczyniło Bractwo Kurkowe w Ciężkowicach Publiczne Przedszkole w Ciężkowicach może cieszyć się z nowego placu zabaw. Wniosek aplikacyjny złożony w ramach podziałania 19.2 „wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020  otrzymał dofinansowanie wynoszące 60 262,79 zł  co stanowi 100 % kosztów inwestycji.

Przedsięwzięcie obejmowało prace budowlane związane z przygotowaniem nawierzchni syntetycznej,  zagospodarowaniem terenu oraz nasadzeniami zieleni. Plac zabaw wyposażono w takie urządzenia jak: zjeżdżalnia wolnostojąca, huśtawka bocianie gniazdo, sklepik eco, tablica do rysowania oraz huśtawki Yogi i Junior.

 

 

 

Kontakt
Facebook

Wybory 2021
NSP2021
Zarządzanie kryzysowe
Transmisja online z obrad Rady Miejskiej w Ciężkowicach
Koronawirus
Gospodarka odpadami
Konsultacje Społeczne
Nieruchomości - ogłoszenia
Muzeum przyrodnicze
Wokół Rezerwatu Skamieniałe Miasto
Zostrań odkrywcą
Encyklopedia Ciężkowic
Obywatel_gov_pl
STUDIUM
WFOS KRAKÓW
Spacerki po Tarnowie, Zalipiu, Skamieniałym Mieście

 

Strona wykorzystuje cookie w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.