Cieżkowice

Zagospodarowanie infrastruktury komunalnej na potrzeby infrastruktury turystycznej, rekreacyjnej i kulturalnej w miejscowości Kąśna Górna

 

Dofinansowanie projektu „Zagospodarowanie infrastruktury komunalnej na potrzeby infrastruktury turystycznej, rekreacyjnej i kulturalnej w miejscowości Kąśna Górna”.

Dnia 31 stycznia br. Urzędzie Marszałkowskim w Krakowie została podpisana umowa o dofinansowanie projektu realizowanego w ramach poddziałania 19.2 tj. „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność objętego PROW 2014-2020. Tytuł operacji – „Zagospodarowanie infrastruktury komunalnej na potrzeby infrastruktury turystycznej, rekreacyjnej i kulturalnej w miejscowości Kąśna Górna”. 
W ramach tej umowy została przyznana pomoc w wysokości 126 585,00  złotych tj. 63,63 % kosztów kwalifikowanych operacji. W zakresie projektu przewidziano remont pomieszczeń świetlicy (z zakupem wyposażenia) mieszczącej się w budynku wielofunkcyjnym oraz zagospodarowanie terenu wokół budynku poprzez budowę wiaty, montaż urządzeń siłowni terenowej i placu zabaw.
 
Źródło dofinansowania: Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich (Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020)
 

Kontakt
Facebook

Wybory 2021
NSP2021
Zarządzanie kryzysowe
Transmisja online z obrad Rady Miejskiej w Ciężkowicach
Koronawirus
Gospodarka odpadami
Konsultacje Społeczne
Nieruchomości - ogłoszenia
Muzeum przyrodnicze
Wokół Rezerwatu Skamieniałe Miasto
Zostrań odkrywcą
Encyklopedia Ciężkowic
Obywatel_gov_pl
STUDIUM
WFOS KRAKÓW
Spacerki po Tarnowie, Zalipiu, Skamieniałym Mieście

 

Strona wykorzystuje cookie w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.