Cieżkowice

Dofinansowanie projektu Zagospodarowanie infrastruktury komunalnej na potrzeby infrastruktury rekreacyjnej i kulturalnej w miejscowości Bruśnik

Dnia 31 stycznia br. W Urzędzie Marszałkowskim w Krakowie została podpisana umowa o dofinansowanie projektu realizowanego w ramach poddziałania 19.2 tj. „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność objętego PROW 2014-2020. Tytuł operacji – „Zagospodarowanie infrastruktury komunalnej na potrzeby infrastruktury rekreacyjnej i kulturalnej w miejscowości Bruśnik”. 

W ramach tej umowy została przyznana pomoc w wysokości 70 136,00 złotych tj. 63,63 % kosztów kwalifikowanych operacji. W zakresie projektu przewidziano remont pomieszczeń remizy OSP Bruśnik oraz zagospodarowanie terenu wokół budynku poprzez budowę chodnika, miejsc postojowych i placu zabaw.

Źródło dofinansowania: Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich (Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020)

nabór kandydata ekodoradca

Kontakt
Facebook
Wybory 2021
NSP2021
Zarządzanie kryzysowe
Transmisja online z obrad Rady Miejskiej w Ciężkowicach
Koronawirus
Gospodarka odpadami
Nieruchomości - ogłoszenia
Obywatel_gov_pl
WFOS KRAKÓW

 

Strona wykorzystuje cookie w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.